Propozycja współpracy dla partnerów

Szanowni Dostawcy,

Chcielibyśmy zaoferować Państwu możliwość nawiązania produktywnych i wzajemnie korzystnych relacji z naszą firmą.

Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom i udanej historii działalności od 2014 roku, specjalizujemy się w poszukiwaniu i zakupie produktów dla naszych klientów, zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej.

Poszukujemy partnerów, którzy mogą dostarczać wysokiej jakości produkty i warunki współpracy, które przyniosą obu stronom maksymalne korzyści. Jesteśmy również dumni z naszej rozległej bazy partnerów nie tylko w Polsce, ale także w różnych krajach Europy.

Zapraszamy do rozważenia następujących możliwości współpracy:

  1. Hurtowa i detaliczna sprzedaż: Możecie Państwo oferować swoim klientom zakup Waszych towarów za naszym pośrednictwem z odbiorem towarów w jednym z naszych 4 sklepów.
  2. Wsparcie w procedurze Tax Free: Jeśli Państwo nie chcą obsługiwać samodzielnie sprzedaży detalicznej w ramach procedury Tax Free, możemy to zrobić za Państwa i wystawić zwrot podatku na Wasze produkty.
  3. EXPORT/IMPORT: Jeśli Państwo nie mają możliwości zajmowania się eksportem i importem poza obszar UE, możemy to zrealizować.
  4. Dodanie do katalogu: Państwa sklep i produkty mogą być dodane do naszego katalogu, dzięki czemu będą dostępne dla ponad 25 000 naszych klientów.
  5. Zwiększenie wolumenu sprzedaży: Współpraca z nami może znacząco poszerzyć Państwa bazę klientów i pobudzić wzrost wolumenu sprzedaży.
  6. Rekomendacje dla klientów: Mogą Państwo polecać naszą usługę swoim klientom, co ułatwi im zakupy i zwrot VAT w ramach procedury Tax Free.

W zamian chcielibyśmy nawiązać relacje B2B z możliwością uzyskan:

  1. RABATÓW: Prosimy o udostępnienie konkurencyjnych cen i ustanowienie stałego rabatu hurtowego dla naszej firmy.
  2. ODROCZENIA PŁATNOŚCI: W celu uproszczenia procesu rozliczeń i zapewnienia elastyczności w transakcjach finansowych.
X

X

Zamów połaczenie

Wypełnij formularz, a my z pewnością oddzwonimy

X

Zarejestruj się teraz

a uzyskasz:

Zarejestruj się teraz

Zaloguj się do swojego konta

Wejdź